این سایت بزودی راه اندازی می شود و شما می توانید از خدمات آن بهره مند شوید و نهایت لذت را ببرید.درضمن برای ارتباط با ما و ارسال انتقادات و پیشناهادات خود می توانید با ما از طریق شماره تلفن 5666666 و یا ادرس ایمیل milad.saeedi@live.com در ارتباط باشید.

زبان انگلیسی پرمخاطب‌ترین زبان استفاده‌ شده‌ی دنیاست. در کل زمین حدود ۴۰۰ میلیون نفر انگلیسی‌ زبان وجود دارد و ۵۰۰ میلیون نفر نیز انگلیسی را به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند.

زبانی که بیشتر مردم دنیا در حال یادگیری هستند انگلیسی می‌باشد. در حال حاضر حدود یک میلیارد نفر در حال یادگیری این زبان اند. در کشور چین ۲۵۰ هزار نفر از طریق تلویزیون انگلیسی یاد می‌گیرند!

 حدود ۸۰% اطلاعات کامپیوتر‌ها به  انگلیسی پردازش می‌شوند. یادگیری فنون کامپیوتر برای افرادی که به انگلیسی تسلط دارند فوق‌العاده راحته.

تفاوت بین زبان بریتانیایی و زبان آمریکایی

زبان انگلیسی بریتانیایی و زبان انگلیسی آمریکایی در 99درصد مواقع با هم مشترک هستند  تفاوت بین این دو زبان تنها یک درصد هست که یک درصد تفاوت به چند بخش تقسیم می شود:لغات زبان , طرز نوشتن , گرامر

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ ۱۳۹۵/۶/۰۹

دسته: آموزش

اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی

اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی از جمله مشکل ترین بخش های یادگیری زبان است ما در این پست برخی از اصطلاحات زبان انگلیسی را گنجانده ایم.

برای دیدن اصطلاحات به " ادامه مطلب " بروید...

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ ۱۳۹۵/۵/۱۲

دسته: آموزش

راه های ارتباطی زبان پارسیان

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۲ ۱۳۹۵/۵/۱۲

دسته: اطلاعات

اطلاعاتی در مورد زبان

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخه ژرمنی است. خود شاخه ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۹ ۱۳۹۵/۵/۰۲

دسته:

درباره ما

مرکز  تخصصی آموزش زبانهای خارجه پارسیان از سال 1390 با هدف آموزش اصولی زبان انگلیسی تاسیس شد.
این مرکز در طول این سالها همواره در این امر مهم در منطقه و مخصوصا شهرک سبزدشت کوشا بوده و به دنبال روشهای نوین تدریس و به روز رسانی مرکز بود.
در اواخر سال 94 این مرکز به ابتدای کوچه گلستان چهارم نقل مکان کرده و هم اینک در مکانی مدرن و مجهز مشغول خدمت رسانی به مردم می باشد.

تاریخ انتشار: ۲۳:۴۸ ۱۳۹۵/۵/۰۱

دسته: اطلاعات

ورود دانش آموز

آخرین مطالب

آمار بازدید

بازدید امروز:

1060

بازدید دیروز:

50

بازدید ماه:

5420

بازدید کل:

15000